Symbol: KBM-01-DR-TL
Koszula do komunii taliowana Kolekcja komunijna, Biała, długi rękaw, taliowana
MIK Koszule
99,00  zł


-
+
opis

Pierwsza komunia to dzień jakich mało mamy w życiu. Pierwszy z naszych wyjątkowych momentów do zapamiętania do końca życia. Prawdopodobnie pierwsza poważna sesja zdjęciowa a do tego cała rodzina obserwuje. 

Staramy się aby wrażenia były niezapomniane, aby nic nie zepsuło tego dnia. Jednym z ważnych elementów dla każdego chłopca w tym dniu jest nieskazitelnie czysta - biała koszula. Dlatego proponujemy koszule z naszej Serii Komunijnej.  

Z naszej strony możesz spodziewać się tego co najlepsze - koszule z Serii Komunijnej wykonane są z materiału tak białego jak to jest tylko możliwe. Koszula świetnie wychodzi na zdjęciach, do tego jest to materiał łatwy w utrzymaniu - dobrze się prasuje, pranie jest łatwe i bezproblemowe. 

Doskonała koszula to tylko jeden z elementów, który każda mama (lub tata) musi pilnowac przed pierwszą komunią. Chcemy aby akurat ten element był dla Was bezproblemowy, dlatego staraliśmy się stworzyć jak najdoskonalszą koszulę, którą będzie można spokojnie używać nie tylko w tych wyjątkowych dniach. 

Polecamy również zakup pakietu dwóch koszul - spokojnie można przygotować się do całego białego tygodnia. 

Wersja taliowana z długim rękawem - aby doskonale dopasować się do sylwetki. 

Guziki, które nie odznaczają się od białego tła. 

Modnychlopak.pl korzysta z technologii opartej na wykorzystaniu plików cookie. Używamy ich w celu dostosowania witryny do potrzeb użytkowników. W każdej chwili możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas rozwiązań znajdziesz w polityce prywatności.
Modnychlopak.pl 2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Widzisz błąd, zgłoś do: mariusz@modnychlopak.pl