Prezenty na Dzień Chłopaka w szkole. Co dać od klasy?

Autor: Materiał partnera

Dziennikarz serwisu ModnyChlopak.pl

Dzień Chłopaka to doskonała okazja, aby pokazać kolegom z klasy, że są ważną częścią szkolnej społeczności! Ale co im kupić? Jak to wygląda od strony praktycznej? Podpowiemy Ci, w jaki sposób zorganizować samą zbiórkę na prezent, jak zaplanować, co dalej, i wreszcie –  co właściwie warto kupić. Poznaj kilka świetnych pomysłów na prezenty na Dzień Chłopaka – pokażemy Ci i te miłe, i te nieco bardziej praktyczne, a przede wszystkim dopasowane do Twojego budżetu.

Prezenty na Dzień Chłopaka w szkole. Jak zorganizować prezent?

Najlepiej zacząć od zastanowienia się, skąd pozyskać pieniądze na prezent. Macie klasowy budżet, którym zarządza skarbnik? Może takimi okazjami zajmują się rodzice uczniów? A może organizujecie zrzutki na każdą okazję? Niezależnie od formy, ten krok jest bardzo ważny, ponieważ pozwoli Wam ustalić budżet na prezenty. Dzięki temu zrozumiecie, jaką kwotę można przeznaczyć na każdego ucznia.

Gdy już znacie swój budżet, warto wybrać kilka osób odpowiedzialnych za zakupy i organizację. Niech będą to odpowiedzialne i chętne osoby. W przypadku klas 1-3 oczywiście najlepiej powierzyć to zadanie rodzicom. 

Na co zwrócić uwagę na etapie wyboru upominków? Według nas bardzo ważna jest personalizacja. Starajcie się, aby prezenty były dopasowane do zainteresowań chłopców – to sprawi, że będą one wyjątkowe, a obdarowani bardziej je docenią. Zakres tych upominków może być bardzo, bardzo szeroki –  o tym opowiemy w kolejnej części tekstu, teraz jeszcze ostatnia wskazówka: zakup prezentów to nie ostatni krok! Ustalcie jeszcze sposób wręczenia prezentów – może to być mała ceremonia w klasie na godzinie wychowawczej lub specjalne wydarzenie. Czasem warto wręczyć mniejszy podarunek każdemu, a potem zorganizować gry czy konkursy, w których nagrodami będą inne słodkości czy drobnostki. 

Prezenty na Dzień Chłopaka –  co kupić kolegom z klasy?

Przejdźmy teraz do kilku prezentowych propozycji.

1. Gadżety szkolne

Długopisy lub ołówki z grawerem są praktyczne i użyteczne, a jeśli znacie się na tyle, warto do zestawu dorzucić notes z motywem związanym z zainteresowaniami konkretnej osoby.

2. Gadżety elektroniczne

Większość elektroniki wykracza poza budżet, ale warto pomyśleć o drobnostkach takich jak prosty powerbank, który okaże się przydatny w szkole i poza nią. Świetną alternatywą dla prawdziwej elektroniki może być ta wykonana z… czekolady! W Chocolissimo znajdziesz czekoladowe piloty do telewizora, smartfony i nie tylko –  z doświadczenia wiemy, że takie prezenty bardzo podobają się chłopcom.

3. Gry i zabawki

Dla uczniów młodszych klas polecamy małe, przenośne wersje klasycznych gier, które można łatwo zabrać do szkoły i cieszyć się nimi na długiej przerwie. Dla tych bardziej aktywnych chłopców polecamy np. zestaw czekoladek dla sportowca albo piłkę z czekolady. Pyszne i pomysłowe! 

4. Słodycze i przekąski

A skoro o przysmakach mowa – świetnym pomysłem są tez pojedyncze czekoladki z nadrukiem albo zestaw pralinek do podziału między chłopców. Warto wiedzieć, że praliny w drewnianych skrzynkach w Chocolissimo możesz personalizować np. za pomocą graweru z wybraną dedykacją. Mamy w ofercie też ciekawe opakowanie czekoladek z przytwierdzoną do pudełka tablicą i kredą! Świetnie nadają się do napisania na nich życzeń. Warto też rozważyć Czekoladowy Telegram z życzeniami.

Dodatkowo, Chocolissimo oferuje możliwość komponowania własnych zestawów czekoladek, dzięki czemu można dostosować prezent do gustów obdarowywanego. Każda czekoladka jest wykonana z najwyższej jakości składników, co gwarantuje wyjątkowy smak i zadowolenie. Personalizowane czekoladki to nie tylko smaczny, ale i elegancki upominek, który na pewno zostanie zapamiętany.

I przede wszystkim pamiętaj, że prezenty nie muszą być duże ani drogie, aby sprawić radość!