Zasady współpracy

Modny Chłopak to platforma pozwalająca na sprzedaż produktów dla chłopców i młodzieży w modelu dropshippingu.

Jak wygląda taka współpraca:

Modnychlopka.pl Dropshipping info

 1. Umieszczasz nasze produkty w ofercie swojego sklepu / platformach sprzedażowych (np. Allegro czy Amazon)
 2. Po otrzymaniu zamówienia od klienta składasz zamówienie w platformie Modny Chłopak korzystając ze swojego konta dropshippera
 3. Modny Chlopak wysyła zamówienie bezpośrednio do Twojego klienta – na każdym kroku masz informację o losach swojego zamówienia i przesyłki.

Bez ryzyka i konieczności prowadzenia magazynu możesz sprzedawać setki produktów oferowanych przez portal Modny Chłopak.

Aby zostać partnerem należy podać swoje dane firmowe oraz podpisać umowę o współpracy dropshippingowej. To wszystko co musisz zrobić, aby rozpocząć współpracę z Modnym Chłopakiem i sprzedawać pełny asortyment z portalu.

Dla wszystkich naszych partnerów udostępniamy informacje o produktach w formie pliku XML. Posiadamy kilka rodzajów pliku XML przystosowane do współpracy z różnymi systemami:

Zamówienia przyjmowane przez nasza platformę realizowane są w trybie 24h. Wszystkie zamówienia złożone do godziny 12.00 są wysyłane tego samego dnia. Zamówienia złożone po 12.00 zostaną wysłane dnia następnego.

WYSYŁKA: Podczas składania zamówienia należy wybrać sposób wysyłki. Na stronie Wysyłka podane są w jaki sposób Modny Chłopak może wysłać Twoje zamówienie do klienta. Pamiętaj, aby podać dokładny adres wysyłki z telefonem i adresem e-mail. Firmy kurierskie korzystają z tych danych, umożliwiając klientowi elastyczne sposoby odebrania przesyłki.
Modny Chłopak zbiera dane do wysyłki tylko w celu jej zrealizowania. Bez wyraźnej zgody klienta nie gromadzimy tych informacji i nie wykorzystujemy ich w innych celach.

ZWROTY I REKLAMACJE: Modny Chłopak jest jedną z nielicznych platform współpracy, która realizuje za Ciebie proces zwrotów i reklamacji. Nie musisz martwić się o konieczność przyjmowania zwrotów. Jeśli Twój klient zgłosi chęć zwrotu wystarczy, aby odesłał nam zakupiony towar a my przyjmiemy zwrot i wypłacimy z powrotem należną kwotę. Wszystko zgodnie z przepisami prawa. Więcej informacji na stronie Zwroty.

Dlaczego warto z nami współpracować:

 • Modny Chłopak to serwis z modą dla młodzieży i chłopców
 • Rozszerzamy asortyment tak, aby Twój klient nie musiał szukać w innych miejscach
 • Szybka realizacja zamówień
 • Pełna przejrzystość na każdym etapie – dostajesz od nas informacje co dzieje się z przesyłką dla Twojego klienta
 • Spójne materiały marketingowe – dostajesz dostęp do plików, które automatycznie można zaimportować do najpopularniejszych platform sprzedażowych
 • Obsługujemy za Ciebie zwroty i reklamacje.
 • Nie musisz martwić się o stan swojego magazynu. Modny Chłopak utrzymuje magazyn za Ciebie nie pobierając za to żadnej opłaty
 • Koszt rozpoczęcia współpracy z portalem Modny Chłopak to 0,00 zł i tak zostanie na zawsze

Integracje z naszą hurtownią znajdziesz również w:

Integracja ze SkyShop.pl

Modnychlopak.pl korzysta z technologii opartej na wykorzystaniu plików cookie. Używamy ich w celu dostosowania witryny do potrzeb użytkowników. W każdej chwili możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas rozwiązań znajdziesz w polityce prywatności.
Modnychlopak.pl 2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Widzisz błąd, zgłoś do: mariusz@modnychlopak.pl